GML Group

GML Group

GML Group tvoří skupinu českých firem RNDr. Huberta Koukola, které se vzájemně doplňují produktovým portfoliem pro cílové oblasti každé z nich samostatně a jsou tvořeny společnostmi Biomedica spol. s r.o., Centec s.r.o., GML Health Care s.r.o., KIMM Invest a provozovatel zdravotnického zařízení Hamzovo dialyzační centrum - ČAD Česká aliance pro dialýzu s.r.o.


GML Health Care s.r.o.

GML Health Care s.r.o. je významným distributorem zdravotnických přístrojů pro chronickou a akutní dialýzu, spotřebního materiálu a roztoků pro CRRT s RCA v České republice a na Slovensku.

Biomedica spol. s r.o.

Tradiční český výrobce léčiv, zdravotnických prostředků, doplňků stravy a bylinné kosmetiky.


 


Centec s.r.o.

Společnost Centec se zabývá vývojem a výrobou senzorů, přístrojové techniky a provozních technologií a také prodejem a servisem měřící a regulační techniky a vybavením laboratoří renomovaných světových značek.

KIMM Invest s.r.o.

Společnost KIMM Invest je vlastníkem a správcem Technologického parku Hořátev, poskytuje servisní služby a vytváří zázemí pro ostatní členy skupiny.


ČAD Česká aliance pro dialýzu s.r.o.

ČAD provozuje Hamzovo dialyzační centrum v areálu Hamzovy odborné léčebny v Luži Košumberk. Hamzovo dialyzační centrum je specializovaným dialyzačním centrem, které poskytuje pacientům zdravotní služeby v oblasti rehabilitace a dialýzy na jednom místě.